Volné pracovní místo  OBCHODNÍ REFERENT S ANGLIČTINOU

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu, kterého baví komunikace v angličtině.

Co Vás čeká:
  • Komunikace se zákazníky převážně v anglickém jazyce
  • Cenové kalkulace a tvorba obchodních nabídek
  • Zpracování podkladů pro oddělení prodeje
  • Příprava podkladů pro propagaci firmy

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání (ekonomické nebo technické výhodou)
  • Aktivní znalost (slovem i písmem) AJ – B2-C1
  • Znalost MS Office

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
  • Plat 30.000 – 35.000 Kč brutto
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Docházkový bonus 1.000Kč
  • 25 dní dovolené
  • Multipasy pro volný čas
  • Možnost profesního růstu

Místo pracoviště: Ždírec nad Doubravou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Naše společnost má více než 30letou tradici ve výrobě plastových štítků. Zajišťujeme kompletní realizaci výrobku od jeho vývoje až po poptávku.

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ REFERENT S ANGLIČTINOU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ REFERENT S ANGLIČTINOU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.